Hakkımızda

                     

Özel sistem göz hastalıkları merkezi 2007 yılında "C" tipi dal merkezi olarak kurulmuş ve Pendik merkezde hizmet vermeye başlamıştır. Ayaktan teşhis ve tedavi merkezİ olan kurumumuzda göz hastalıkları ile ilgili tüm tetkik ve tedaviler yapılmaktadır.

Merkezimiz 2016 yılı içinde  Sağlık bakanlığı kriterlerini yerine getirerek ve son yönetmelik değişikliklerine göre kendini yenileyerek  "A" tipi tıp merkezi olmuştur. 

1.380 m2 lik kapalı alana sahip binamızda ; artan uzman hekim kadrosuyla  hizmet vermeye devam etmektedir.

Yoğun olarak bölge halkına hizmet vermekle birlikte yurdumuzun  her bölgesinden ve yurt dışından da tedavi amacı ile bir çok hasta başvurmaktadır.

 

Misyonumuz

Özel Sistem Göz Tıp Merkezinin misyonu; halkımızın göz sağlığını korumak ve geliştirmek amacı ile ileri teknolojiyi deneyimli kadro ile bütünleştirerek kolay  ulaşılabilir ve uygun ekonomik koşullarda  tıbbi hizmet sunmak.

Hizmet kalitesini sürekli yükseltmek ve gelişen teknolojiye göre güncelleyerek etik ilkelerden ödün vermeden sağlık hizmeti üretmek.


Vizyonumuz

Özel Sistem Göz Merkezinin vizyonu; hasta ve hasta yakını memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, ülkemiz için örnek bir göz merkezi modeli oluşturmak ve yurt dışına açılarak sağlık turizmine katkıda bulunmak.

Donanım , personel ve  teknolojik alt yapısını en üst düzeye çıkarmak hedefi ile yeni yatırımlar yapmak , bilgi birikimini sürekli yenilemek amacıyla sağlık personelinin eğitim ve bilgi düzeyini daha ileriye götürmek.

Etik ilkelere bağlı olarak hizmet sunmak, basın yayın organları yoluyla daha geniş kitlelere ulaşmak ve toplumu göz hastalıkları açısından bilinçlendirmek.

Özellikle avrupa ve orta doğu ülkelerine açılarak ülkemize yabancı hasta çekmek.